Kurumsal

Hakkımızda


Desteklab laboratuvar ekipman tedariği alanında faaliyet göstermek üzere 2013 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. Uzun yıllar sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu ve alanında öncü markaların bölge temsilcilikleriyle kısa sürede bir çok önemli projede rol almıştır. 


Üniversiteler, kamu ve özel sektördeki akredite ve referans laboratuvarlar, araştırma merkezleri,  alanlarında öncü endüstriyel kuruluşlar gibi geniş bir müşteri portföyüne; araştırma, kalite kontrol ve inovatif faaliyetlerinde laboratuvar, saha - proses tipi ölçüm ekipmanları tedariği ve danışmanlık hizmetleri vererek bir tedarikçiden çok, çözüm ortağı olarak rol alıp güçlenmiştir.


Bu süreçte onlarca anahtar teslim laboratuvar kurulumu veya laboratuvar modernizasyonu gerçekleştirilmiştir. 


Sahip olduğumuz geniş ürün portföyü ve müşterilerimizin Fiyat / Performans/ Kalite beklentilerine uygun pek çok farklı alternatif içeren çözümlerimizle; 

TÜBİTAK, Bölgesel Kalkınma Ajansları, BAP, KOSGEB ve AB gibi çeşitli fonlarca desteklenen bir çok projede rol alarak gerek kamu, gerek özel sektörde başarıyla gerçekleştirilen ve hali hazırda uygulanan oluşumların tedarikçi/çözüm ortağı olmaktan gururluyuz.  


Alanlarında uzman kişilerden oluşan yetkin kadrosu ve güçlü teknik servis altyapısıyla Desteklab, 2018 yılında Desteklab İnovasyon Ürünleri ve Laboratuvar Sistemleri San. Tic. A.Ş. unvanı ile şirketleşme sürecini gerçekleştirmiştir.


Misyonumuz

Üniversite, sanayi, araştırma merkezleri ve diğer laboratuvarı olan kuruluşların fizibilite, inovasyon ve üretim faaliyetlerinde ar-ge, kalite kontrol, proses kontrol gibi birimlerinin ihtiyaç duyduğu teknolojik ekipman, sistem ve sarf malzemelerinin pazarlama ve satışı.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin kaliteli üretim, kontrol, ar-ge ve inovatif ürün geliştirme faaliyetlerini, laboratuvar ihtiyaçları doğrultusunda tedarikçi/çözüm ortağı olarak destekleyerek sektöre değer katmak.